.

.

Фузија се Топи Жешко Тенџере 80W Keratin Лепак Мешавина Keratin Лепак Тенџере Коса Екстензија Машина

Фузија се Топи Жешко Тенџере 80W Keratin Лепак Мешавина Keratin Лепак Тенџере Коса Екстензија Машина

DEN 1809.12
DEN 1682.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Фузија се Топи Жешко Тенџере 100 W Keratin Лепак Мешавина Keratin Лепак Тенџере Коса Екстензија Машина

Кон својствата

Тип На Објект:
Конектори
Големина:
Standard
Број На Модел На:
ML-102
Бренд Име:
MS РОСА
Материјал:
машина
Приклучок Тип:
НИ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/ЕУ/AU
Тип На Објект:
Фузија Се Топи Жешко Тенџере
Напон:
220V
моќност:
80W
боја:
Црна и сина
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Една Година Со Соодветна Грижа

Најдобри предлози во категоријата