.

.

BQAN Помине Четка Ултра-тенок Линија Нерешено Пенкало Сини Кристал Помине Уметност Боја Четка Цвеќиња Цртање на Ноктите Лагер Дизајн на Нокти Алатка

BQAN Помине Четка Ултра-тенок Линија Нерешено Пенкало Сини Кристал Помине Уметност Боја Четка Цвеќиња Цртање на Ноктите Лагер

DEN 110.40
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 BQAN Boqian Помине Четка Лагер 00# 7mm Најлон Помине Уметност Цртање Четка 1 парче Бесплатен Превозот
Answer : ___________________________ Note : W e ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,па имаат само следење на информации во Кина! НЕМА следење на информации кога ќе пристигнат на вашата земја!
Спецификација :
Име :
2018 BQAN Boqian Помине Четка Лагер 00# 7mm Најлон Помине Уметност Цртање Четка 1 парче Бесплатен Превозот
Се справи со :
Метал+Кристал
Коса :
Најлон
Ferrule :
Метал
Употреба :
За Нокти Сликарство Дизајн
Боја :
Сина
Големина на :
00# 7mm
Должина :
14.9//cm
Пакување :
ПВЦ цевка по парче
За Производот :
За Нас :
Ние сме производство на ноктите уметност четки. Нашата фабрика се наоѓа во Wengang Градот, кој е именуван на Пен, главниот Град на Кина. Ние сме голем тим за истражување, производство, продажба и услужни. Сите наши производи се апсолутно висок квалитет.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
BQAN
Материјал:
Најлон
Големина:
00# 7mm
Број На Модел На:
AHH-141
Употреба:
Ноктите Сликарство
Губење на материјал:
Најлон
се справи со:
Метал и Кристал
Големина:
0# 7mm
00#:
помине уметност цртање четка
7mm:
помине уметност цртање четка

Најдобри предлози во категоријата