.

.

7Set Трајни Камен Splitter Plug Оптоварување и Пердуви Shims Конкретни Рок Камен Splitter За Рака Алатка

7Set Трајни Камен Splitter Plug Оптоварување и Пердуви Shims Конкретни Рок Камен Splitter За Рака Алатка

DEN 2167.20
DEN 1192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0003283
Спецификација :
Бренд нови
Модел : Индустриски Одделение 14
Материјал : Метал
Боја : Црна
Дијаметар : прибл.14mm ( 9/16" ), (користење 1/2" чекан бита може да биде)
Големина : прибл.14*110mm/0.6*4.3 инчен
Количина : 7 Сет (1pc оптоварување + 1pc прстен + 2 парчиња пердув = 1 сет)
Погоден за : подели на тврд камен, камен, гранит, бетон.
Функција :
Висок квалитет на челик, топлина процес на преработка.
Висока цврстина и висока цврстина.
Издржливи и практични.
Лесен за употреба.
Како да го користите :
1. Прво со вадење на камен посветен вежба дупки, да ги отстраните остаток прав дупка.
2. Во следните две голема глава-оптоварување, авионот би сакал да се стави во дупка.
3. Потоа го ставаат наопаку во мал оптоварување во средината на трудот, и конечно со чекан.
Пакет се вклучени :
7 Поставување на Трудот и Пердув
Answer : ___________________________ Note :
Пред употреба, ве молиме да ги направат потребните заштитни мерки.
Кога камен е за да се подели, да ги задржи на алармирање.
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Тип:
Рака Алатки
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
14*110mm
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
камен splitter
Пакет:
Други
Тип:
Камен Оптоварување
Примена:
Оптоварување Пердуви Камен

Најдобри предлози во категоријата