.

.

Телефон на Поправка 50pcs/многу Мобилни Лаптоп Биро PC Демонтажа Алатки Поставите Отворање Pry Алатки Најлон Пластични Spudger За iPhone, iPad

Телефон на Поправка 50pcs/многу Мобилни Лаптоп Биро PC Демонтажа Алатки Поставите Отворање Pry Алатки Најлон Пластични Spudger

DEN 747.84
DEN 486.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


50pcs/многу или 100 PCS/многу Отворање Pry Алатки Најлон Пластични Spudger За i Phone и За i Pad Мобилен Телефон на Поправка на Лаптоп Биро PC Демонтажа Алатки Сет
Meterial : Пластика
Должина : Околу 15 СМ
Функција :
1.Ќе не нула површини.
2.Antistatic pry бар.направени од специјални проводници пластични meterial.
3.Цврстина и жилавост е одлична,и има пламен retardant својства.
4.Отворен за iphone и за ipad,Лаптопи и Десктоп компјутери, како и други електронски уреди.
"

Кон својствата

боја:
50 компјутери, 100 компјутери
Бренд Име:
ANTOOTAN
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
50pcs/set или 100pcs/set
Број На Модел На:
пластични pry бар
Големина:
About 15cm
Пакет:
Никој
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Најдобри предлози во категоријата