.

.

Прецизност во 12 1 Шрафцигер Поставите BST-666 Шрафцигер Мобилен Телефон на Поправка Pentalobe Torx Алатки за Полнење Сет За iPhone X 4 5 6 6 7

Прецизност во 12 1 Шрафцигер Поставите BST-666 Шрафцигер Мобилен Телефон на Поправка Pentalobe Torx Алатки за Полнење Сет За

DEN 697.92
DEN 628.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОПУСТ US$ 14.34 Наредби(500) ПОПУСТ US$8.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$5.88 Наредби(150) ПОПУСТ US$11.88 Наредби(150) ПОПУСТ US$ 9.59 Наредби(135) ПОПУСТ US$ 5.79 Наредби(35) ПОПУСТ US$ 43.99 Наредби(35) ПОПУСТ US$14.95 Наредби(100) ПОПУСТ US$14.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 10.88 Наредби(159) ПОПУСТ US$20.92 Наредби(143) ПОПУСТ US$ 18.3 Наредби(189)
Прецизност во 12 1 Шрафцигер Поставите BST-666 Шрафцигер Мобилен Телефон на Поправка Pentalobe Torx Алатки за Полнење Сет За i Phone X 4 5 6 6 7
Карактеристики :
1. Сите завртки глави се electroplated светло
2. Хром-vanadium челик материјал се цврсти во текстура и висока во сила
3. Различни и прецизна спецификација на завртки глави може да ги задоволи вашите потреби во секое време
4. Гумена рачка е мека и удобна да работат
5. Погоден за електронски производи, дигитални производи, машински производи, итн
6. Широко се користи во секој одиме на животот
7. Практичен и економичен, компактен и пренослив
Спецификации :
1. Боја : Зелена,Жолта
2. Количина : 12
3. Тип : T2,T3,T4,T5,T6,T8,PH00,PH000,0.8,1.2,2.0,2.5
4. Тежина : 9.52 мл / 270 g
5. Пакет Големина : 6.2 x 3.93 x 1.14" / 15.5 x 10 x 2.9 cm (Dxšxv)
6. Должина : 5.71" / 14.5 cm
7. Материјал : Хром Vanadium Челик
Пакетот Вклучува :
12 x Screwdrivers

Кон својствата

Пакет:
Случај
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број На Модел На:
НАЈДОБРИ-666
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
БЕС
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
12 компјутери

Најдобри предлози во категоријата