.

.

35pcs Комбинација electricial алатка додатоци поправка рака алатка клуч plier шрафцигер домаќинство multi tool kit Herramientas

35pcs Комбинација electricial алатка додатоци поправка рака алатка клуч plier шрафцигер домаќинство multi tool kit Herramientas

DEN 1425.12
DEN 1055.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


35pcs Комбинација electricial алатка додатоци поправка рака алатка клуч plier шрафцигер домаќинство multi tool kit Herramientas Содржина : 1x Винил Електрични Лента 1x 6" Комбинација Машина Plier 1x 6" Остар-нос Plier 1x 6" Жица Соголување Plier 1x Вшмукување Калај (ABS) (Должина : 19cm) 1x Дигитални Електрични Пенкало Тест (Пен Глава : -45# челик) 1x 5pcs Машина Сечилото (Ширина : 18mm) 1x Машина ХСС (Ширина : 18mm, тип : 286) 1x 3 M Флексибилна Лента Мерка (Урнатини Покриени) 4x Прецизност Шрафцигер (Должина : 15cm) 1x Ален Копче (6/5.5/5/4/3/2.5/2/1.5) 1x PH2x100 Филипс Шрафцигер 1x 6x100mm Слот Типот на Шрафцигер 1x 8" Прилагодливи Spanner 1x Лемење на Жица 1x Алу Легура Светилка (Опсег : 100~200m) 1x Електрични Лемење Железо (Напон : 220v~240v/30w) 1x Ноктот Чекан (Должина : 24cm) 1x Multimeter (Опсег : 200~2000~20k~2000k) 1x за Чување
Ние би сакале да добиеш Сите 5-ѕвезди Позитивни повратни информации. Вашиот коментар е многу важна за нас. Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Кон својствата

Тип:
Рачни Алатки,Клучеви,Ratchet,Screwdrivers,Клешти,Приклучоци,Комбинација,Чекани
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
35x26x7cm
Бренд Име:
YOFE
Број на Парчиња:
35 компјутери
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
DN155
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Материјал:
Хром Vanadium
Име на производ:
Електрични алатница
Име:
страна постави алатка
Вид:
прилагодлив клуч,plier, шрафцигер,лента
Објектот:
DN155
Опис:
plier/клуч/лента/шрафцигер
Предност:
Домаќинство Постави Алатка
Тип На Единица:
35 компјутери
Тежина На Пакет:
3.4kg
Пакет Големина:
35cm x 26cm x 7cm

Најдобри предлози во категоријата