.

.

AJ-092 Копчето за вклучување мала желка switch 4-pin SMD страна копчиња Малку Желка прекинувач Видиме Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на MP3/4 Netbook

AJ-092 Копчето за вклучување мала желка switch 4-pin SMD страна копчиња Малку Желка прекинувач Видиме Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА

DEN 8.16
DEN 7.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Кон својствата

Број На Модел На:
AJ-092
is_customized:
Yes
Тип:
Други

Најдобри предлози во категоријата