.

.

Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4 100MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer

Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4 100MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer

DEN 304.80
DEN 289.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ви благодариме за вашата поддршка. Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени орде е не,Изразат начин или препорачана пошта. Забелешки :
На Продажба комплет шоу,постојат два вида planer :
Мал Авион Од Типот = ; Мал Авион Од Типот B = . Нашиот авион е мини, и шамар речиси, за производство на мали модели, е целосно способни. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор./Пумпа параметри :
Должина 10 CM, ширина 4. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена.
Опис На Производот
Гравирање на Дрво Мини Planer Модел Правење 4" 100 MM Светлина Дрвени Штици Планирање Прирачник за Средување на Столар Planer Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; LANXSTAR Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. Боја : Како на сликата покажува; Материјал : Тешко Цврсто Дрво + Јаглероден Челик; Големина на(mm) : Planer должина : 100mm(4"); Planer висина : 75mm(3"); Намали ширина : 30мм(1-3/16") ; Пакет : Независна безбедност пакет, 1pcs planer од продажба за полнење choosed; Стандардни Додатоци : JTO чак,5mm ракав, навртки,клуч; LANXSTAR Апликација/спец : LANXSTAR
* Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи и Риба Резервоарот, РК Модел, на Крвниот притисок, Риболов, Замена за моќ испади, Воздух Цевки, Пумпи Заеднички протокот на системот и така натаму;
* Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче;
* Спец. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Предности : Кога ќе се направи модел,не треба да поправка на тенко, средување, со која се бара како алатка. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Столарија кроење, лични DIY добар помошник ; Planer направени од тешко дрво; Сечилото изработени од High Speed Челик,лесно за острење; Тоа многу добро се однесуваат на користење на мали машини за проекти, тешко да се постигне места, на пример за виолина, виолончело, гитара итн.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.5 CM, ножот ширина 3 CM . Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат
Повратни информации и Благодарни Споделување Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу.

Кон својствата

боја:
Мал Авион Од Типот А, Мини Авион Тип Б
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
LX-SGJ-MGBZ-10-ТИ
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Комунални Нож
Тип На Објект:
Висок Квалитет Се Справи Со Електрична Вежба
Материјал:
Легури На Метал + Нерѓосувачки Челик + Дрво
Производ Функција:
Гравирање,Полирање,Брусење,Сечење и така натаму
B_rand:
LANXSTAR

Најдобри предлози во категоријата