.

.

Мини Прст Контра со 100 пати Аларм LCD Електронски Дигитални Картонче Контра За Шиење Плетење ткаат Алатка

Мини Прст Контра со 100 пати Аларм LCD Електронски Дигитални Картонче Контра За Шиење Плетење ткаат Алатка

DEN 139.20
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција : тоа ќе алармот кога ќе брои 100 пати.
Боја : испрати по случаен избор.не може да се избере,,, освен ако цел повеќе од 120pcs

Кон својствата

боја:
случаен боја
Бренд Име:
LTZFTL
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри предлози во категоријата