.

.

LANNERET CS7.2SL01 7.2 V Li-Ion Cordless Електрични Шрафцигер Домаќинство Батерија Twistable Рачка

LANNERET CS7.2SL01 7.2 V Li-Ion Cordless Електрични Шрафцигер Домаќинство Батерија Twistable Рачка

DEN 1987.68
DEN 1411.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
LANNERET
Тип:
Cordless Шрафцигер
Фреквенција:
50-60Hz
Номинална Влезна Моќност:
18W
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тежина:
2.1kgs
Број На Модел На:
CS7.2SL01
Димензии:
170*245mm
Max. Вртежен момент :
9 м Н.
Номинална Напон:
7.2 V
Не-Оптоварување Брзина:
290rpm
Вртежен момент settings:
6+1 Settings
Тип На Батерија:
Li-ion 3.7 V, 1500mAh
Адаптер За Полнење На Текст:
AC100~ 240V, 50Hz/60Hz
Време На Полнење:
1 час
боја:
Зелена и црна

Најдобри предлози во категоријата