.

.

SC-22 Брзо Прирачник Хидраулични Shears Хидраулични Челик Стриже Засилување Прекинувач 12T 22cm

SC-22 Брзо Прирачник Хидраулични Shears Хидраулични Челик Стриже Засилување Прекинувач 12T 22cm

DEN 6000.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модел : SC-22
Излез : 12 T
Намалување на Опсегот : Дијаметар од 4-22mm
Удар : 23mm
Големина на : 505 * 125 * 80
Тежина : 6.5 Кг
Модел : SC-22 Излез : 12 T Намали Опсегот : Дијаметар од 4-22mm Удар : 23mm Големина на : 505 * 125 * 80 Тежина : 6.5 Кг 1. Општи челик (круг, бела челик, позлата површината е бела, црна песок, арматурата # 45) може да биде, 2. алуминиум колумна, 3. Нерѓосувачки челик материјал не смее да се користи или како некои намали. Хидраулични челик машина е ново развиен со висока прецизност хидраулични алатка за сечење пред менување на ефикасноста на стариот дел, лесно да се носат, убави изглед, висока сечење ефикасност, мала големина и другите карактеристики на сила, изградба, фабрики, рудници и други единици идеална алатка за мнозинството на корисници. Второ, употребата Кога сечење материјали, прво се затвори во тесна масло switch, отстранлив оперативни лост, на клипот пумпа на работа, хидраулични клипот голема притисни за промовирање на сечилото, исечен материјал (не продолжи pressurizing, или да оштетени делови), од не ' рѓосувачки челик со овој тип на материјал кој не може да се намали. Answer : ___________________________ NOTE : не инсталирајте пневматски работното парче, за да се избегне оштетување на ножот.

Кон својствата

Тип:
хидраулични сечење алатки
Број На Модел На:
SC-22
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
AZIYUHEA

Најдобри предлози во категоријата