.

.

11pcs Airbrush Спреј Пиштол за Чистење Млазницата Поправка Алатка за Полнење Игла & Четка во Собата

11pcs Airbrush Спреј Пиштол за Чистење Млазницата Поправка Алатка за Полнење Игла & Четка во Собата

DEN 253.44
DEN 203.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа игла се идеални алатки за расчистување airbrush млазници блокирани со сушен боја и/или остатоци. Машински, сите-метална конструкција со лесна контрола, жлеб се справи. Завртката на капакот штити екстра-парична казна игла кога не е во употреба. На различни четки ќе се осигура дека ќе се во можност да темелно се чисти утробата на вашата опрема. Мали четки за чистење teensy мали цевки, airbrushes, спреј пиштоли, тетоважа опрема, млазници, итн. Завртка-сушен боја и / или остатоци. Машински, сите-метална конструкција со лесна контрола, ритам се справи. Завртката на капакот штити екстра-парична казна игла кога не е во употреба. 5 Четка дијаметри се разликуваат од околу 2, 2.5, 3.2, 4 до 5 милиметри На различни четки ќе се осигура дека ќе се во можност да темелно се чисти внатрешноста на вашата опрема и Материјал : не ' Рѓосувачки челик со најлон влакната Количина : 1 сет (како слика show) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Златна боја игла алатка 5 X Нерѓосувачки челик игла алатка 5 X Четка

Кон својствата

Примена:
Перење Пиштол
Број На Модел На:
39511
Моќност Тип:
пневматски
is_customized:
Yes
Куп Волумен:
видете информации
Млазницата Дијаметар:
2.0 mm
Бренд Име:
TOOZO
Тип:
чистење на собата
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри предлози во категоријата