.

.

YOUSAILING Нови Пристигнување Индустриски 3.2-6.4 МИЛИМЕТРИ Пневматски Слепи Riveter Воздух Хидраулични Заковки Нокти Пиштол во Воздух Возбудлив Алатки

YOUSAILING Нови Пристигнување Индустриски 3.2-6.4 МИЛИМЕТРИ Пневматски Слепи Riveter Воздух Хидраулични Заковки Нокти Пиштол

DEN 2352.00
DEN 2234.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Употреба:
Реновирање На Тимот
Број На Модел На:
680A 680C
Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Максимален Вртежен Момент:
Никој
is_customized:
Yes
Тип:
Воздухот Riveter
Големина:
3.2mm-6.4mm
Бренд Име:
YOUSAILING
Просечната Потрошувачка На Воздух:
4CFM
Капацитет За Слепи Заковки:
3.2 мм-6.4 милиметри
воздухот доводното:
1/4
Работни Воздушен Притисок:
78-85P.S.Јас
мозочен удар:
16mm
Макс Се Повлече:
1400kgf
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри предлози во категоријата