.

.

OPHIR 12x Помине Мастила 0.3 mm Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор 20 Помине Stencils Шминка Торба за Чистење со Четка Помине Уметност Tools_OP-NA001

OPHIR 12x Помине Мастила 0.3 mm Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор 20 Помине Stencils Шминка Торба за Чистење со Четка

DEN 5573.76
DEN 5016.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Ова е професионална Помине Airbrush Комплет од OPHIR.
OPHIR е концентрира на Airbrushing за многу години.Оваа Помине Airbrush Комплет заклучува сите додатоци што ви треба за Нокти Airbrushing.
Ќе се допаѓа многу!
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Преносни со Торба
3-Чекор Прилагодливи за Компресор
Спецификација :
Мини Воздушниот Компресор(AC002) :
Мотор : DC 12 V AC трансформатор.
ЗАСИЛУВАЧ : 1.6 НА
Текст глобална напојување за AC100-240 V 50/60 HZ 0.6 НА
Проток на воздух : 10.5 L/min
Макс притисок : 35psi/2.5 БАР
Стил на работа : ќе продолжат да работат
Работен притисок : 5-10psi
Притисок прилагодување начин : Електронска контрола 3 допрете ја позицијата
Компресор димензија : 11 X12.8 X6.2cm
Airbrush(AC004) :
Двојна акција airbrush
Се хранат Тип : гравитација
Млазницата : Кол.0.30 mm
Куп капацитет : 7 CC
Работен притисок : 15-50 PSI
Ноктите Мастило(TA098(1#-12#)) :
12 Бои : blak, бела, фонт, магливата роуз, лимон жолта, сина езеро, средината зелена, виолетова, pearly портокал, златна, флуоресценција скарлет, флуоресценција роуз
Јачина на звук : 10ml/шише
Airbrush Торба(AC080) :
Димензија : Appro 24cm x12cm x12.5cm
Материјали : Најлон
Четка за чистење(AC023) :
Вкупната Должина На Сите : 10cm
Четка Должина На Сите : 3cm
Четка Ширина : Помеѓу 1mm и 5mm
Airbrush Помине Матрицата(JFH( образец ќе ви бидат пратени по случаен избор,на она што ќе го добиете ќе бидат различни од слика! )) :
20x Образец Листови
Матрицата Листови се Направени од Издржлив, Флексибилни, Обновливи Mylar.
Секој Матрицата Дизајн Лист содржи обоени сликата лист
portraying некои дизајни во употреба. Сликата лист го прави полесно да се
идентификуваат избор на матрицата дизајн за употреба од страна на себе си и клиенти.
Пакет Се Вклучени :
1x Мини Воздушниот Компресор
1x Airbrush Комплет
1x Воздух Црева
12x Airbrush Помине Мастило
20x Airbrush Образец Лист(случаен)
1x AC Адаптер(НИ Приклучок)
1x ЕУ Plug Конвертор
1x Airbrush Торба
5x Четка за Чистење
1x Упатство

Кон својствата

Бренд Име:
OPHIR
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
ОП-NA001P
Тип:
Воздушна Пумпа
Име:
Airbrush Помине Кит/ Airbrush Помине Уметност Машина
Airbrush Мастила:
12x Акрилик Airbrush Помине Мастила/ лак
Airbrush Пиштол Млазницата:
0.3 mm Airbrush Спреј/Airbrush Пиштол/ Ер-четка
Airbrush Stencils:
20x Обновливи Airbrush Образец Листови
Воздушниот Компресор:
мини airbrush компресор
Airbrush Торба Комплет:
црна боја
Airbrush Четка:
5x Четка за Чистење Алатки
Airbrush Поставите Тип:
Airbrush Ноктите Боја/ Airbrush Тело Бои За Полнење
Airbrush Торба:
шминка случај
Тип:
airbrush сликарство

Најдобри предлози во категоријата