.

.

Tamarack B6 LCD Екран, за Две начин Автомобил Алармот Систем Starline B6 lcd Далечински Контролер Копче Фоб Keychain

Tamarack B6 LCD Екран, за Две начин Автомобил Алармот Систем Starline B6 lcd Далечински Контролер Копче Фоб Keychain

DEN 57.60
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Додатоци направени во Кина, за руската Верзија Автомобил анти-кражба систем !
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако ви треба брз одговор, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager или Whats App. 2.Поради производство на серија на производ, може да има мала промена во изгледот, тоа е нормално! 3.Ве молиме да ја потврдите вашата адреса, име, телефонскиот, поштенски код и други информации се точни и целосни. 4.Нема повеќе од 2 Кг / 1 цел. 5.Не батеријата во торба за пакување/кутија.

Кон својствата

Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
Tamarack
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Со LCD Далечинска Контрола
Тип На Додаток:
LCD дисплеј

Најдобри предлози во категоријата