.

.

Русија верзија ГД-9010 случај keychain за Dagger ГД-9010 lcd далечински две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

Русија верзија ГД-9010 случај keychain за Dagger ГД-9010 lcd далечински две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

DEN 168.00
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Русија верзија ГД-9010 случај keychain за Dagger ГД-9010 lcd далечински две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

Кон својствата

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Висина:
2.5cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.02kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.5cm
Име На Модел:
ГД-9010
Специјални Функции:
ГД-9010
Објектот Должина:
7.5cm

Најдобри предлози во категоријата