.

.

Бесплатен превозот (5 компјутери /Многу) 2 Копчето PCF7947 Чип Далечински Управувач Со Va2 Ножот За Рено Duster Модус Clio 3 433MHz

Бесплатен превозот (5 компјутери /Многу) 2 Копчето PCF7947 Чип Далечински Управувач Со Va2 Ножот За Рено Duster Модус Clio 3

DEN 1920.00
DEN 1766.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ова е Само Далечински Замени клуч За Автомобил "Рено", не оригиналот,тоа го замени скршен копчето за фотографирање или се водат за исчезнати, а се губи клучот !
не ист квалитет како оригиналот ,само замена ! Сите производи имаат тест пред shippment, и тоа cann;т програмирани од оригиналниот "рено" алатка!
па ако ви треба програма, ве молиме одете на авто locksmtiht брод за нормално алатка, тогаш во ред ! т
само вашиот далечински ист како на сликата, тогаш може да се користи за замена за замена !
Производи информации :
Батон : 2 Копче
Чип : PCF7947 чип
Сечилото : VA2 Сечилото
Фреквенција : 433 MHZ
Answer : ___________________________ Note :
Ќе треба да го посетите вашиот ЛОКАЛЕН ДИЛЕР или LOCKSMITH да се добие овој далечински програмиран за вашиот автомобил.
-Ве молиме проверете ги фотографиите повторно да бидете сигурни дека тие се оние што треба.
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн .Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!

Кон својствата

Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Функција:
Исклучете / Звук И Светло За Аларм
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Is_customized:
Yes
Копче:
2 копче
со чип:
7947
боја:
Црна
Frenquency:
433Mhz
Тип Клуч:
Далечинскиот клуч

Најдобри предлози во категоријата