.

.

15# ЛЕВО ФЛИП КОПЧЕ 24V за камион 2 вратата Централно Заклучување на Вратата Автоматско заклучување со Далечински управувач Возило Keyless Entry Систем CHADWICK 8118

15 ЛЕВО ФЛИП КОПЧЕ 24V за камион 2 вратата Централно Заклучување на Вратата Автоматско заклучување со Далечински управувач

DEN 1766.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

15# ЛЕВО ФЛИП КОПЧЕ 24 V за камион 2 вратата Централно Заклучување на Вратата Автоматско заклучување со Далечински управувач Возило Keyless Entry Систем CHADWICK 8118 2 вратата камион централно заклучување на вратата keyless entry систем без сирената за 24 V DC Возило кое withdout централно заклучување на вратата системот ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО КЛУЧОТ НЕ Е #15 ЛЕВО ПРЕД ЦЕЛ Главните Карактеристики :
функции
1. ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Притиснете го копчето за заклучување копче на далечинскиот еднаш, паркинг светлина ќе флеш еднаш, се огласува сирената еднаш, централната врата се заклучува автоматски. (сирената опција) 2. ОТКЛУЧИТЕ екранот : Притиснете го копчето за отклучување на копчето на далечинскиот управувач, паркинг светлина ќе флеш два пати, се огласува сирената два пати, централна го отклучите вратата автоматски; 3. АВТОМОБИЛ ПРЕБАРУВАЊЕ : Притиснете сирената / mute / trunk копчето на далечинскиот еднаш, паркинг светлина ќе флеш 15s, сирената се огласува, притиснете на истото копче повторно ќе престанат; 4. ЕЛЕКТРОНСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА : главна единица за електронски заклучување само. 5. КОД на УЧЕЊЕ : Систем дозволува да имате 2remotes во исто време, Притиснете учење switch еднаш, паркинг светлина задржи светла, потоа притиснете кое било копче на далечинско, паркинг светлина флеш два пати за да се потврди учење успее; 6. КОД за БРИШЕЊЕ : Притиснете потпрена switch за 5s, паркинг светлина флеш два пати за да се потврди бришење успее. 7. Помошен негативни излез или багажникот порака : кога го отклучите притиснете го за 3 за вториот trunk премиерот.(Автомобил треба додаде моторни/actuator) Погодни за 24 Volt : Камион ,Комбе,Приколка,Lorry,Инженеринг возила За инсталација : производот треба инсталирани од страна на Profesionales со Кола електричар сертифицирани За 24 V DC автомобил кој нема да имаат централно заклучување на вратата На објектот со 2 активатори на централно заклучување на вратата Пакет Вклучуваат : 1x Главната Единица за Контрола 2x Далечински Управувач 2x Actuator 1x Жици Поставени 1x англиски јазик Прирачник за Корисникот

Кон својствата

Функција:
Далечинско Централно Заклучување
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Бренд Име:
CHADWICK
Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
далечинскиот:
8118

Најдобри предлози во категоријата