.

.

LARATH 2/3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Копче Комбо Флип Фоб Автомобил Копче Школка За Алфа Ромео 147 156 166 GT Неисечени SIP22 Сечилото

LARATH 2/3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Копче Комбо Флип Фоб Автомобил Копче Школка За Алфа Ромео 147

DEN 196.32
DEN 177.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LARATH 2/3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Копче Комбо Флип Фоб Автомобил Копче Школка За Алфа Ромео 147 156 166 GT Неисечени SIP22 Сечилото
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики :
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
Овој дел е компатибилен со по возило(s).
За Алфа Ромео 147 156 166 GT
И други модели..
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка Случај

Кон својствата

Боја Име:
2 Копче, 3 Копчето
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Име На Модел:
Автомобил Копче Школка За Алфа
Објектот Ширина:
30mm
Бренд Име:
LARATH
Специјални Функции:
Флип Виткање Автомобил Копче Случај
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
15mm
Објектот Тежина:
40g
Објектот Должина:
60mm
Материјал Тип:
ABS
автомобил копче школка:
за АЛФА
боја:
Црна
сечилото:
SIP22 сечилото

Најдобри предлози во категоријата