.

.

Бесплатен Превозот (1pcs) 2 копчето Smart key 433MHZ за Рено Лагуна espace картичка со pcf7947 чип и Копче за Итни случаи

Бесплатен Превозот (1pcs) 2 копчето Smart key 433MHZ за Рено Лагуна espace картичка со pcf7947 чип и Копче за Итни случаи

DEN 1041.12
DEN 958.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бесплатен превозот (1 buc ) 2 Копче на Далечинскиот Фоб Копче за Рено Лагуна картичка без лого Лагуна 2001-08 Transponder Тип : Philips крипто 2 ID46 (PCF7947) Фреквенција : 434 MHz Копчето Профил : со emercency копче 2 копче на далечинскиот Картичка За Голема Количина Цена Може да Се Преговара !

Кон својствата

Бренд Име:
QDTG
Функција:
За Исклучување На Анти-Кражба
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Далечински Управуван:
Yes
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип:
Далечински Картичка
чип:
Pcf7947
circut:
Yes
сечилото:
Yes
Копче:
2 копче
Фреквенција:
433Mhz
Се вклопуваат во автомобил:
За лагуна II
Тип На Додаток:
Други

Најдобри предлози во категоријата