.

.

Топла Понуда (5pcs/многу )B01 3 Копчето KD900 Далечинскиот клуч За keydiy KD900 KD900+ KD200 URG200 Мини КД Далечинска Контрола

Топла Понуда (5pcs/многу )B01 3 Копчето KD900 Далечинскиот клуч За keydiy KD900 KD900+ KD200 URG200 Мини КД Далечинска Контрола

DEN 2375.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов Оригиналната големина Обезбеди трговија на големо со Висок квалитет Тип : КД Далечински Копче Копче : 3 Копчиња Transponder Чип : НЕМА Електроника : ДА Батерија : НЕМА
Ова е универзален далечински копче само може да се програмира со KD900,KD900+, URG200 уред.
За locksmith, не треба да има многу различни далечински клучеви во акции. Ако имате KD900,KD900+ ,URG200 уред,
можете да ги користите ова копче за да направите други брендови на копчињата со броеви од 3 копчиња.
Ова копче доаѓа со коло, нема чип ,батерија или на сечилото во внатрешноста.
Можете да ги купите на сечилото тип треба за KD900 далечинскиот клуч да работат со.
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн .Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!

Кон својствата

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Функција:
Далечинскиот Управувач За Да Го Отворите Багажникот Капаци & Делови
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола

Најдобри предлози во категоријата