.

.

Деца Под Замав Стол Јадење Виси Седиште Hammock Гнездо за Внатрешна и Надворешна Употреба Одлична за Деца Детска 6 Бои

Деца Под Замав Стол Јадење Виси Седиште Hammock Гнездо за Внатрешна и Надворешна Употреба Одлична за Деца Детска 6 Бои

DEN 3882.24
DEN 2174.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Параметри :
1. Материјал : памук, платно, ПВЦ
2. Производ Големина : околу 70 * 150 cm / 27.56 * 59.06 инчен
3. Применливи Возраст : повеќе од 2 години
4. Максимална товарот може да се стигне до 80kg.
5. Применливи Опсег : забава паркови, спални соби, дневни соби, фитнес места, рекреативни објекти.
Пакување Листа :
1 * замав
1 * гумени перница
1 * едноставна надувување пумпа
1 * кука

Кон својствата

Бренд Име:
zhuanzhuanxiong
Возраст:
0-36 Месеци
Шаблон Тип:
Печати
Оптоварување:
11.3 kg
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
Деца Под Замав Чаир
Тип:
Bouncers,Џемпери & Расположението

Најдобри предлози во категоријата