.

.

7S 24V Li-ion Батерија Капацитет Индикатор DC Дигитален LED Дисплеј Литиум Батерија Капацитет Тестер на Допир Копче за Префрлување

7S 24V Li-ion Батерија Капацитет Индикатор DC Дигитален LED Дисплеј Литиум Батерија Капацитет Тестер на Допир Копче за Префрлување

DEN 177.12
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : -LED дисплеј -Дебелина е тенка -Допир на копчето -15 секунди ниска моќност спиење -Големина : 36 * 27 * 3мм (жица должина 12cm) -Инсталација : назад со 3 M налепници, директно можат да се додадат на батеријата пакет-Работат на струјата : max 30m A -Режим на потрошувачка на енергија : до 35u A -Како да го користите : Поврзете на батеријата пакет позитивни и негативни, допрете LED светла нагоре, 15 секунди off. Режим на потрошувачката на енергија е многу ниска, нема потреба да се префрлите, може да биде поврзана на батерија за долго време. Спецификација: 7 S 24 V Пакување, Вклучувајќи : 1 *7 S 24 V Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор
1.Сите наши Предмети ќе биде предаден во рок од 2-7 дена на расчисти исплата.
2. Ние ќе брод на defualt адреса во Aliexpress,ако не информира нас.
1.Ако имате некој проблем, за боја, квалитетот или другите, ве молиме слободно падна контактирајте со нас пред да ни остави неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Ние треба вашата поддршка и доверба. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. 1.Ако објектот е на пат,ве молиме почекајте неколку дена трпеливо.ако го загуби или returnded, ние ќе го препрати или наплата . 2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот можеме да ја/наплата , или да се направи попуст за вас, откако ќе ја напушти ни прашање за објектот

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
7S 24V Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор
is_customized:
Yes
Напон:
15v
Бренд Име:
ReYeBu
Состојба:
Нови
Примена:
Детектор На Метар

Најдобри предлози во категоријата