.

.

Ново! Keyestudio 5.25 V/2.4 Микро USB Префрлување AC Напојување за Малина Пи 3 Посветен

Ново! Keyestudio 5.25 V/2.4 Микро USB Префрлување AC Напојување за Малина Пи 3 Посветен

DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Вовед
На пазарот, повеќето адаптер е 5 V2 A. Па така, овој адаптер е посебна за Малина Пи, со излез на 5.25 V/2.4 А Тоа е специјално прилагодена за Малина Пи 3.
Спецификација
Влезен Напон : 100-240 VAC
Оптоварување Регулатива : _+/-3%
Излезен Напон/Капацитет : 5.25 V/2.4 На
Излез Должина На Кабелот : 4'
Излез Кабелот на Конекторот : Micro USB вид

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
Напојување
Напон:
5V
Температурата На Работа:
0-30
is_customized:
Yes
Бренд Име:
keyestudio
Состојба:
Нови
Примена:
Напојување

Најдобри предлози во категоријата