.

.

10PCS UC3845 СОП

10PCS UC3845 СОП

DEN 53.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


бесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации. Ако не може да прифати никој повеќе следење на информации. Ве молиме изберете Кина Пост воздух mail ако сакате да имаат целосен следење на информации. Сепак, употребата на Кина Пост воздух mail треба да бидат регистрирани, треба да платите такса за евиденција Следење на Кина пост обичните мали пакети може да се гледа овде : www.17track.net/en

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Број На Модел На:
1
Пакет:
натопи
Моќ Дисипација:
1
Температурата На Работа:
1
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUNYIDA
Напон:
1
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата