.

.

10PCS IRL2505PBF ДА-220 IRL2505 TO220 нови MOS FET транзистори бесплатен превозот

10PCS IRL2505PBF ДА-220 IRL2505 TO220 нови MOS FET транзистори бесплатен превозот

DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Кон својствата

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
IRL2505PBF

Најдобри предлози во категоријата