.

.

5PCS IRFP240PBF ДА-247 IRFP240 ДА-3P нови MOS FET транзистори

5PCS IRFP240PBF ДА-247 IRFP240 ДА-3P нови MOS FET транзистори

DEN 170.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Кон својствата

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
IRFP240PBF

Најдобри предлози во категоријата