.

.

Слободен Брод Висока прецизност кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz 0.1 ппм TCXO

Слободен Брод Висока прецизност кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz 0.1 ппм TCXO

DEN 767.52
DEN 714.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Активни PXO DIP8,DIP14 ,20 KHz~~~300 MHz 2.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.Активни Кристално Осцилатор SMD [3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Columnar кристал JU38 JU26 [ 3.58 MHZ-50 MHZ ],[ и 12. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.TCXO Кристално Осцилатор SMD(5*7,5*3. Кристал resonator SMD[3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Керамика SMD[7.VCXO Кристално Осцилатор OCXO Кристално Осцилатор.Columnar кристал JU38 JU26[30 KHz~~~200 KHz] Columnar SMD Кристално Осцилатор 9.ВО странска валута-255) СМД/32.TCXO Кристално Осцилатор TCXO DIP8(квадрат),DIP14(правоаголен)20 KHz~~~280 MHz 4.2,5*7 ],1 MHz~~~150 MHz 3. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Кварцен кристал [HC-49 U,ХК-49 S,ХК-49 S/SMD UM-1, А-5,1. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.ВО странска валута-135.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.8432 М~~125 MHZ] 8. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.1 ппм Pls кажете ни ја вредноста што треба ,ние ќе ви испратиме исто како на вашите барања ,ви благодариме : ) (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
Ние произведуваме следниве сите видови на Кристално Осцилатор,добредојде за вашето пребарување и цел 1.

Кон својствата

Број На Модел На:
кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz TCXO 0.1 ппм.
Фреквенција Толеранција:
кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz 0.1 ппм TCXO
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Димензии:
кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz 0.1 ппм TCXO
Номинална Фреквенција:
кристално осцилатор 14.4 MHz 28.8 MHz 0.1 ппм TCXO
Пакет Тип:
Throught Дупка

Најдобри предлози во категоријата