.

.

Оригиналниот 100PCS/МНОГУ MC34119 MC34119DR2 MC34119E 34119 направи во кина СОП-8(Интегрирано коло IC) ...

Оригиналниот 100PCS/МНОГУ MC34119 MC34119DR2 MC34119E 34119 направи во кина СОП-8(Интегрирано коло IC) ...

DEN 346.56
DEN 277.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Број На Модел На:
MC34119
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобри предлози во категоријата