.

.

10PCS/МНОГУ NJM2068M NJM2068D JRC2068D 2068D SOP8 засилувач Нов спот за Обезбедување на Квалитетот

10PCS/МНОГУ NJM2068M NJM2068D JRC2068D 2068D SOP8 засилувач Нов спот за Обезбедување на Квалитетот

DEN 194.88
DEN 183.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Земете дека треба модели. Ние ќе испратиме што е можно поскоро. Да се направи добро на услуга за вас. Ви благодаримеrnrnrn Agingrnrn Normal : 16-35 дена да стигнат до одредиштетоrn Special околности : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, промени во политиката, и други оддалечени подрачјаrn If платформа е прилагоден за прием на стареење, места платформа објавен од страна на стареење преовладуваатrn Customs поради виша сила или причините надвор од ограничувањата пошта испорака, логистика на услуги не е одговоренrnrnrn Logistics Информации Истрагаrnrn1. "Кина Пост обично пакет +" е предвидено од страна на Кина Пост домашни сегмент прифаќање, запечатување на планираните крстот Авиокомпании и други информации, не обезбеди следење на информации во странство сегмент.

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
NJM2068M
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Сите интегрирани кола
IC тип:
Други

Најдобри предлози во категоријата