.

.

10PCS IRFU9024 ДА-251 IRFU9024N IRFU9024NPBF TO251 нови MOS FET транзистори

10PCS IRFU9024 ДА-251 IRFU9024N IRFU9024NPBF TO251 нови MOS FET транзистори

DEN 75.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Кон својствата

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
IRFU9024

Најдобри предлози во категоријата