.

.

Бесплатен превозот 5V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Бесплатен превозот 5V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

DEN 330.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да пратите тоа биле брод надвор од Кина, не повеќе Следење на информации ,дури и пристигна или не . Ве молиме не freeloaders,ако не може да се прифати без повеќе следење на информации . Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en
Производ воведување На нови 5 V Реле Модул Може да се користи како микро-контролор развој одбор модул може да се користи како почетен пакет контрола 5 V-12 V да TTL контрола на јачина на управувачкиот сигнал ЕДНОНАСОЧНА или НАИЗМЕНИЧНА струја, 220 V AC load може да се контролира. Не е нормално отворен и една нормално затворен контакт моќ индикатор за светло контрола индикатор, се повлече исклучите, исклучете не грее Транзистори се вози да се зголеми реле серпентина контрола иглички висока отпорност. Контрола pin има повлече надолу коло за да се спречи дефект реле слободни. Пакет се Вклучени 1 Pcs 8 Канал Реле Модул Превозот :
Пост воздухот е-пошта превозот времето е 13-35 дена,(35-65 дена за некои земји), па ве молиме почекајте за вашиот парцела во трпение.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без Следење на Информации(За нарачка помала од $7).
Кина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост е со Следење на Информации.(За цел повеќе од $7).
Вие ќе треба да платите дополнителни превозот цена, ако испратите страна на курирската служба DHL / Федекс / UPS / ЕМС.(Побрзо)
Ако треба да се купи на повеќе од 1 производ , можете да кликнете на "Додади во Кошничка", ние ќе ви ја испратиме сите производи во 1 пакет.
Спорот :
Ве молиме контактирајте со нас (оставете порака на вашиот налог) пред да го отвори спорот, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа. (Спор е лошо за нашата продавница, па немојте да се отвори спорот, ако можеме да ги реши проблемите со цел порака).
Можете да го отвори спорот директно ако не сте добиле вашата нарачка повеќе од 50 дена.
За нас :
За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за попуст.
Ние се специјализираат во Електронски Компоненти од 2005 година (Повеќе од 10 години).
Ние, исто така, поддршка Фабрика Цел (Електронски Компоненти Kitting Услуга).
Гаранција :
Ние обезбедуваме 60 дена гаранција.
Ако постои било кој квалитет на проблемот на стока, таа може да бидат вратени во рамките на гарантниот дена.( Го извести нас како е можно поскоро).
Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена.
Било која се користи/заварени предмети не може да се вратат или да го замени.
Царина :
Ние ќе напишам пониска цена на комерцијална фактура да им помогне на купувачите се избегне или намали Царинските должност.(Pleaes остават порака ако сакате да ја прогласи вистинската цена на фактурата).
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ви благодариме

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
LANDZO
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
8 Реле Модул
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата