.

.

10 компјутери 25*24*16mm Heatsink Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор TDA7294/L298 25X24X16mm

10 компјутери 25*24*16mm Heatsink Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор TDA7294/L298 25X24X16mm

DEN 119.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови
Тип:
Heatsink
Type1:
25*24*16mm

Најдобри предлози во категоријата