.

.

10pcs 30*20*6mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Чип, ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 30X20X6mm

10pcs 30*20*6mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Чип, ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул

DEN 84.48
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата