.

.

5 компјутери 28*28*15mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер за Графички Црна 28X28X15mm

5 компјутери 28*28*15mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер за Графички Црна 28X28X15mm

DEN 118.08
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови
Тип:
Heatsink Радијатор Кулер За Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник

Најдобри предлози во категоријата