.

.

5 компјутери 16*16*25мм ДА-220 Heatsink Ладење Перка Радијатор Алуминиум Кулер Топлина Мијалник 16X16X25mm

5 компјутери 16*16*25мм ДА-220 Heatsink Ладење Перка Радијатор Алуминиум Кулер Топлина Мијалник 16X16X25mm

DEN 66.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата