.

.

5pcs 35*35*10мм Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 35X35X10mm

5pcs 35*35*10мм Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC

DEN 90.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата