.

.

5pcs 50*25*10мм Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул Сребро 50X25X10mm

5pcs 50*25*10мм Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул Сребро

DEN 113.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата