.

.

10pcs 28*28*11mm Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник 28X28X11mm

10pcs 28*28*11mm Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник 28X28X11mm

DEN 123.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата