.

.

5 компјутери 37*37*24mm Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 37X37X24mm

5 компјутери 37*37*24mm Heatsink Радијатор Кулер за Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори,

DEN 180.48
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата