.

.

1pcs Smart Електроника Дожд Нивото на Водата Сензор Модул Откривање Течност на Површината на Длабочина Висина за Arduino DIY Комплет

1pcs Smart Електроника Дожд Нивото на Водата Сензор Модул Откривање Течност на Површината на Длабочина Висина за Arduino DIY

DEN 13.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис на производот
1pcs бесплатен превозот Smart Електроника Дожд Нивото на Водата Сензор Модул Откривање Течност на Површината на Длабочина Висина за Arduino DIY Комплет
Работен Напон : Оперативни струја : помалку од 20m A Откривање Област : 40mm x 16mm Работна температура : 10 -30c
Влажност : 10% -90% не-кондензирање
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio. LM35 DZ
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина LM35 DZ
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето.
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки.
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање
LM35 DZ

Кон својствата

Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
порцелански
Број На Модел На:
Нивото На Водата Сензор Модул
Употреба:
Влажност Сензор
Теорија:
сала сензор
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTVXO
Продавница Ну:
вода сензор

Најдобри предлози во категоријата