.

.

1 компјутер 28*28*11mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер Црна Heatsink 28X28X11mm

1 компјутер 28*28*11mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер Црна Heatsink 28X28X11mm

DEN 31.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата