.

.

5 компјутери 30*20*6mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Чип, ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 30X20X6mm

5 компјутери 30*20*6mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Радијатор Кулер Топлина Мијалник за Чип, ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори,

DEN 51.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата