.

.

1 компјутер 45*45*10мм Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 45X45X10mm

1 компјутер 45*45*10мм Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул

DEN 60.48
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата