.

.

5 компјутери 28*28*11mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер Црна 28X28X11mm

5 компјутери 28*28*11mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Кулер Црна 28X28X11mm

DEN 66.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови
Тип:
28*28*11mm
Type1:
Heatsink

Најдобри предлози во категоријата