.

.

1 парче 200*60*30мм Радијатор Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 200X60X30mm

1 парче 200*60*30мм Радијатор Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник за ВОДСТВО, Моќ IC Транзистори, Модул PBC 200X60X30mm

DEN 719.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Heatsink

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови
Тип:
200*60*30мм
Type1:
200X60X30mm
Type2:
Heatsink

Најдобри предлози во категоријата