.

.

2SA2151A ДА-247 ТРАНС PNP 230V 15A TO3P A2151A 2151-А 2151A

2SA2151A ДА-247 ТРАНС PNP 230V 15A TO3P A2151A 2151-А 2151A

DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
Стои V
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стои W
Температурата На Работа:
Стоејќи В
Број На Модел На:
2SA2151 2SA2151-А 2SA215 2SA 2SA SA2151A SA2151-А SA2151 A2151-А A2151
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата