.

.

Бесплатен Превозот!!! 3pcs 2-начин relay мрежата Ethernet switch одложување реле TCPUDP модул контролорот може да се прошири до 8

Бесплатен Превозот!!! 3pcs 2-начин relay мрежата Ethernet switch одложување реле TCPUDP модул контролорот може да се прошири

DEN 2860.80
DEN 2432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
тајмер
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата