.

.

1KHz да 33MHz Прилагодливи Осцилатор Модул, LTC1799

1KHz да 33MHz Прилагодливи Осцилатор Модул, LTC1799

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 Парче Фреквенција 1 KHz да 33 MHz Прилагодливи Квадратен Бран Осцилатор Модул.
Оперативен Напон : 2.7 да 5.5 V DC.
Оперативен Актуелни :
Терминал конекција :
ОД : Фреквенција бран излез.
GND : Напојување земјата и сигнал земјата.
VCC : Напојување на текст.
PCB големина на :
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
.
Номинална Фреквенција:
.
Оптоварување Capacitance:
.
Фреквенција Толеранција:
.
Димензии:
.
Напон:
.
Број На Модел На:
MD-R100-1
Пакет Тип:
.

Најдобри предлози во категоријата