.

.

10 компјутери DIY Комплет Делови 6P Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор 2*6P Теренот 2.54 mm Насловна Лента 2*6 Директно Игла

10 компјутери DIY Комплет Делови 6P Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор 2*6P Теренот 2.54 mm Насловна Лента 2*6 Директно

DEN 37.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6P Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор 2*6P Теренот 2.54 mm
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата